Profil użytkownika Agnieszka Kowalska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Owadiuk Bogumił, lek. wet. Lecznica dla zwierząt, Rzepin
opublikowano ponad 3 lata temu
Jestem bardzo zadowolona .Mój kotek miał problem z oczkiem mógł stracić wzrok dzięki Panu doktorowi w pełni widzi.