.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Agnieszka Ludwikowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Świetny lekarz z powołaniem. Profesjonalne, pełne empatii podejście do czworonożnego pacjenta. Kompetencja na najwyższym poziomie, a do tego wysoka kultura osobista. Niespotykane zaangażowanie. Zawsze istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z prośbą o radę i pomoc. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście i ogromne serce do zwierzaków, świat byłby piękniejszy. Mój 15 letni "zwierz" nie wie co co znaczy stres związany z wizytą w gabinecie weterynarii. Pies zawsze jest dokładnie przebadany. Pan Doktor poświęca na wizytę zawsze tyle czasu, ile jest potrzebne co daje w 100 % trafną diagnozę. Bardzo polecam !!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie