Profil użytkownika Agnieszka Ludwikowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Radwan Paweł lek. wet. specjalista chirurg - Praktyka Weterynaryjna, Kraków
opublikowano ponad 2 lata temu
Świetny lekarz z powołaniem. Profesjonalne, pełne empatii podejście do czworonożnego pacjenta. Kompetencja na najwyższym poziomie, a do tego wysoka kultura osobista. Niespotykane zaangażowanie. Zawsze istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z prośbą o radę i pomoc. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście i ogromne serce do zwierzaków, świat byłby piękniejszy. Mój 15 letni "zwierz" nie wie co co znaczy stres związany z wizytą w gabinecie weterynarii. Pies zawsze jest dokładnie przebadany. Pan Doktor poświęca na wizytę zawsze tyle czasu, ile jest potrzebne co daje w 100 % trafną diagnozę. Bardzo polecam !!!!!!