Profil użytkownika Agnieszka Ozorek-Posthuma
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Cosmetica. Sp. Z O.o., Święta Katarzyna
opublikowano ponad 12 lata temu
Witam
Bede chyba bez konca pisac JAKNAJDALEJ !!!! Jestem nastepna,ktora dala sie naciagnac na atrakcyja cene GROUPONU na ostrzykniecie botoxem?
Zabieg przeprowadzam juz od kilku lat systematycznie,w wielu gabinetach,smialo moge powiedziec,ze mam pewne doswiadczenie.
Kupilam znizke na 3 strefy,a ze potrzebowalam tylko dwoch,przyjaciolce odstapilam jedna.
Po zaznaczeniu miejsc do ostrzykniecie,pani wbila igle,ktora jakby w ogole nie chciala wejsc w skore,odnioslam wrazenie,ze jest tepa !!!! Nastepnie uczucie wstrzykiwania czegos z powietrzem !!!! Nie wspomne juz o tym,ze pani nie uzywa rekawiczek jednorazowych?
Kolezanka weszla po mnie,po wyjsciu z gabinetu miala rowniez zle odczucie?
O siniakach nie mowie,gdyz moze byc to efekt uboczny po ostrzyknieciu,jednak przytrafilo mi sie to rowniez poraz pierwszy? Po dwoch tygodniach absolutnie zadnego efektu,zarzadalam zwrotu gotowki,pani poinformowala mnie,ze przeciez mowila,ze po dwoch tygodniach mozna przyjechac na ewentualne dostrzykniecie? NIE MOWILA,SLOWEM NIE WSPOMNIALA,pani wiedziala,ze jestem przejazdem,wiec nie bede mogla przyjechac,poza tym w zyciu nie poddam sie jakimkolwiek zabiegom w tym gabinecie !!
Koniec koncem piszemy sobie maile,ja o tym,ze chce zwrotu pieniedzy,pani pisze o ich procedurach i nie moga pieniedzy oddac.Oferowalam wyslanie zdjecia po zabiegu,nie sa zainteresowani....No coz,w internecie znalazlam jeszcze kilka pokrzywdzonych osób,ktore z ogromna checia beda mnie wspierac,bylam rowniez u adwokata,popisze sobie jeszcze z gabinetem,jesli pieniedzy nie zwroca,skierujemy sprawe do sadu (brak efektu botoxu moze byc spowodowany starym towarem,zbyt duzym rozcienczeniem,latwo bedzie to sprawdzic)
Wiem jedno na pewno,nie zostawie tak tej sprawy,dopoki ktos nie zostanie ukarany za spapranie botoxu i zgarniecie za to duzo pieniedzy