.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Agnieszka Walentowicz

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Wiosna się zbliża, więc już zdecydowałam się na zakup okularów przeciwsłonecznych. U Was moje wymarzone okulary marki Dita dostałam w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona i gotowa na sezon! :))
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 10 lata temu

Najlepszy salon optyczny w jakim byłam! Wybór okularów ogromny, a ceny spoko. Są okulary z wyższej i niższej póki. Każdy coś dla siebie znajdzie. Ja swoje okulary kupiłam za 99 zł + szkła. Cena moim zdaniem spoko.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie