.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Agnieszka666

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

Jak to miło wiedzieć, że jednak jest ktoś, kto nie traktuje człowieka jak "debila" a za jednym razem tłumaczy wyrozumiale krok po kroku jak dziecku. Kiedyś kilka razy podchodziłam do egzaminu z prawa jazdy i już prawie zwątpiłam w swoje umiejętności. Pan Andrzej sprawił, że motoryzacyjny Feniks we mnie powstał z popiołów!!! Kocham motoryzację i dzięki niemu kocham ją jeszcze bardziej a z uwagi, że w rodzinie od pokoleń byli zawodowi kierowcy-dumnie mogę być następną osobą, która co najmniej "B" ma! Zdałam wreszcie egzamin i już nie czułam się jak poprzednio jak ofiara w puszce ale jak Pani tego auta! NAPRAWDĘ Z CZYSTYM SERCEM POLECAM!!! Nawet tym, którzy już się poddali psychicznie :) DZIĘKUJĘ !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie