Profil użytkownika agnieszka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat GSM-SPEC Serwis telefonów komórkowych, Kraków
opublikowano ponad 11 lata temu
Cieszę się, że trafiłam tutaj. Sprzedałam tutaj swój telefon i zdecydowałam się na zakup innego. To miejsce polecił mi znajomy i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem kompetentnej obsługi.