.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Agnieszka

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 15 lata temu

Chcąc być w porządku, informuję jak zakończyła się sprawa z lodówką, odkurzaczem i zadatkiem. Firma zreflektowała się. Późnym popołudniem zaliczka została zwrócona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 15 lata temu

Firma "Turbacz" sprzedaje swoje produkty również poza sklepem. Ja poznałam tę firmę na targowisku w Będzinie (woj. śląskie). Ceny oferowanych produktów przedstawiały się atrakcyjnie, dodatkowo obiecali zabrać starą zepsutą lodówkę i oferowali gratis płyn do utrzymania lodówki w czystości. Złożyliśmy, więc zamówienie na jedną z lodówek INDESIT oraz odkurzacz ZELMERA. Zostawiliśmy 100zł zadatku. Była to środa. Produkty miały zostać dostarczone w sobotę. Tak się jednak nie stało. Gdy zadzwoniliśmy się spytać dlaczego, usłyszeliśmy, że lodówka nie została im dostarczona z jakiegoś magazynu. Obiecano nam, że produkty będą u nas we wtorek. Nastał wtorek. Zadzwoniliśmy do Pana Artura potwierdzić dostawę. Usłyszeliśmy "Tak, tak już jedziemy. Będziemy ok 12.30''. Minęło kilka godzin, a produktów jak nie było tak nie ma. Zadzwoniliśmy po raz kolejny. Usłyszeliśmy, że nadal nie mają tego modelu, na którym nam zależało i planowali dostarczyć podobny, ale nie zgodziliśmy się na inny model. Gdy spytaliśmy w takim razie co z odkurzaczem to pan odpowiedział, że z samym odkurzaczem to mu się nie opłaca do nas przyjeżdżać, bo jest ok. 40 km dalej. Terminem podanym we wtorek był piątek 8 rano, czyli dziś. Produktów jak nie było tak nie ma. Jest godzina 15. Zadzwoniłam do pana "już jedzie". Po 4 godzinach zadzwoniłam do siedziby firmy w Rabce, żeby wyjaśnić sprawę, bo ile można czekać na realizację zamówienia. Odebrała pani, podała numer telefonu do pana. Zadzwoniłam do pana. Pan obiecał się zorientować o co chodzi. Po chwili oddzwonił i powiedział, że lodówki nie będzie, bo nie mają jej na stanie, a producent nie dowozi i nie dowozi, mimo że czekają. Dodam jeszcze, że powiedziano mi wtedy, że zaliczka zostanie mi zwrócona w ciągu mniej-więcej godziny, bo nie są w stanie wywiązać się z zamówienia. W tej chwili mija już 2,5 h. Pieniędzy nadal nie ma.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zdecydowanie nie polecam. Kupiłam lodówkę w Będzinie, fakt faktem była dostarczona tego samego dnia, ale.... nie ta lodówka, którą widziałam i, którą chciałam zamówić. Zadzwoniłam do pana, który podał mi swój numer i powiedziałam mu, że to nie ta lodówka, którą zamówiłam. Moja miała mieć system chłodzenia taki, w którym na wszystkich poziomach lodówki temperatura jest taka sama, ta tego nie miała. Różnica w cenie ok 160 zł. Nie dość, że pan powiedział, że ta lodówka ma ten system to potem wmawiał mi, że przy zakupie nie było mówione o żadnym takim systemie. Sprawdziłam, czy aby na pewno się nie mylę i w 3 źródłach opisu jest napisane, że lodówka takiej opcji nie posiada. Przedstawiciel tej firmy zachował się karygodnie, stwierdził, że nie będzie ze mną rozmawiać i, że nie ma mi nic do powiedzenia. Naprawdę nie polecam, zostałam po prostu oszukana.