Profil użytkownika Ala
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przychodnia Weterynaryjna, Agata Gotz, Dariusz Krefft, Gdynia
opublikowano ponad 14 lata temu
Lekarz godny polecenia!! Z czystym sumieniem mogę polecić tego weterynarza KAŻDEMU komu zależy na dobru swojego zwierzęcia. Bardzo kompetentny, fachowo podchodzi zarówno do pacjenta jak i właściciela. Ogromny zakres wiedzy, doskonale wyposażony gabinet, miły człowiek. Od razu widać, że to Weterynarz przez duże W- kochający swój zawód i wkładający całe serce w swoją pracę. POLECAM!!