.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Ala

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Lekarz godny polecenia!! Z czystym sumieniem mogę polecić tego weterynarza KAŻDEMU komu zależy na dobru swojego zwierzęcia. Bardzo kompetentny, fachowo podchodzi zarówno do pacjenta jak i właściciela. Ogromny zakres wiedzy, doskonale wyposażony gabinet, miły człowiek. Od razu widać, że to Weterynarz przez duże W- kochający swój zawód i wkładający całe serce w swoją pracę. POLECAM!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie