.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Aleksandra N

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Byłam w tym salonie na początku maja. Koloryzacja miała trwa 2/3h. Koloryzacja wyszła FATALNIE! Miałam włosy kolor kasztanowego( miałyśmy pozbyć się czerwonego pigmentu) i dać refleksy! Wyszłam z włosami spalonymi od rozjasniacza, z pasemkami niczym lata 90, ułożone jak od linijki po całej długości włosów wraz z różnymi odcieniami! Od góry blond, przed rude do brązowych… dramat. Na odrost została położona jasna farba ( a dokładniej blond), mimo ze całość włosów jest brązowa. Dodam ze w salonie siedziałam 6h bez nawet zaproponowania szklanki wody. Nigdy nie miałam tak zniszczonych i złe zrobionych włosów! Kontaktowałam się z salonem aby pokazać efekty „doświadczenia właścicielki” wraz z ustaleniem jakiejś poprawki czy rekompensaty, bo aż wstyd z domu wychodzić, wówczas zostałam zablokowana. Takie salony powinny zniknąć z map, na pewno te które maja tak doświadczonych właścicieli. Wizyta była prezentem urodzonym bagatela na kwotę 400 zł z efektem takim jak na zdjęciach. Bywałam w wielu salonach ale takiej żenady, i takiego traktowania klienta nigdy nie doświadczyłam.. żenada. Nie polecam! Omijajcie z daleka!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie