Profil użytkownika Aleksandra Powsińska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat LECZNICA WETERYNARYJNA 24H. RTG, USG, ORTOPEDIA ZWIERZĄT, Warszawa
opublikowano ponad 7 lata temu
Najlepsza opieka, polecam każdemu kto kocha swojego pupila. Dr. Malgosia najlepszy weterynarz.
Aleksandra Powsińska