.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Aleksandra Wolny

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Europejskie Centrum Odszkodowań SA, Legnica

opublikowano ponad 6 lata temu

Mają doświadczenie i to duże.Widać to na kilometr.Fajnie, że jest taka firma pomaga i nie żąda pieniędzy za analizę dokumentów.Rozliczenie z nimi mi się bardzo podoba.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie