.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika alex10000

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Nie polecam, a wręcz ostrzegam - szczególnie przed lek. med. Dorota S. Placówka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niekompetencje i beztroske swoich lekarzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie