Profil użytkownika alex10000
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Amedis. Specjalistyczny Gabinet Lekarski. Bryła-Zielińska i., Warszawa
opublikowano ponad 12 lata temu
Nie polecam, a wręcz ostrzegam - szczególnie przed lek. med. Dorota S. Placówka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niekompetencje i beztroske swoich lekarzy.