.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Alicja Marcak

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Weterynarz Bielsko-Biała - Lecznica Dla Zwierząt, Bielsko-Biała

opublikowano ponad 3 lata temu

Witam, chciałam wyrazić moją wdzięczność osobom pracującym w tej lecznicy. Pani dr Dobija i pozostały skład lekarzy to ludzie z pasją i sercem. Trafiłam tu kilka miesięcy temu z moim kotem Ferutkiem, którego wcześniej leczyłam w lecznicy o pięknej nazwie.....dającej Nadzieję. Niestety....tam nie dano mi jej, a raczej mojemu kotu. Tutaj jest inaczej. Jestem wysłuchana a mój kot konkretnie zbadany i leczony. Oby więcej takich miejsc i takich wspaniałych ludzi. Dziękuję. Wdzięczna opiekunka Ferutka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie