Profil użytkownika Alicja Marcak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Weterynarz Bielsko-Biała - Lecznica Dla Zwierząt, Bielsko-Biała
opublikowano ponad 3 lata temu
Witam,
chciałam wyrazić moją wdzięczność osobom pracującym w tej lecznicy. Pani dr Dobija i pozostały skład lekarzy to ludzie z pasją i sercem. Trafiłam tu kilka miesięcy temu z moim kotem Ferutkiem, którego wcześniej leczyłam w lecznicy o pięknej nazwie.....dającej Nadzieję. Niestety....tam nie dano mi jej, a raczej mojemu kotu. Tutaj jest inaczej. Jestem wysłuchana a mój kot konkretnie zbadany i leczony.
Oby więcej takich miejsc i takich wspaniałych ludzi.
Dziękuję.
Wdzięczna opiekunka Ferutka