.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Alicja Przypis

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Mechanika Pojazdowa Urbanek Jan, Katowice

opublikowano ponad 7 lata temu

Nikomu nie polecam tego warsztatu. Pracownicy wykonują swoją pracę byle jak. Są strasznymi brudasami. W najmniejszym stopniu nie dbają o cudzą własność. Dostałam auto z niewysuszonym lakierem, na którym pod wpływem deszczu robiły się plamy. Poza tym auto było lakierowane na nieumyte powierzchnie, co czuć pod palcami jak się dotyka (chropowata powierzchnia od pyłku z polerowania). Samochód w środku cały usyfiony. Siedzenia brudne jakby ktoś po nich deptał. W środku mnóstwo pyłu. Dosłownie wszystko brudne. Co najmniej jeden z pracowników pod wpływew alkoholu, czuć go było na odległość. Najgorszy warsztat z jakim kiedykolwiek mialam doczynienia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie