.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Alla

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Cieszę się, że kupiłam oprawki u was, Są solidne i wiem, że na pewno wytrzymają mi dłużej niż moje stare. Z pomocą pani z obsługi dobrałam sobie okulary. Duży wybór, fajne ceny. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie