Profil użytkownika Amelii Amelia
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ośrodek Edukacji Psychologicznej Magdalena Beszłej, Barbara i Jacek Rydlewscy, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Nie polecam pani Dr. Córka poszła po pomóc a wyszła załamana. Została osądzona, skrytykowana i skrzywdzona. Jest kilka dni po pierwszej wizycie i nie może do siebie dojść. Wyszła z płaczem rzucając telefonem o asfalt. Córka potrzebowała pilnej terapii. Miala straszna blokadę ale się zdecydowała i sz.....trafił wszystko bo taka Pani Dr która nie ma empatii i ocenia po godz czasu ja a nie jej problem. Z całego serca nie polecam.
Amelii Amelia