Profil użytkownika Andrzej Marchliński
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Igor Auto. Komis Samochodowy, Piekary Śląskie
opublikowano ponad 11 lata temu
Kupiłem citroena berlingo w salonie Igor Piekary ,auto miało wady ukryte które sprzedawca bardzo dobrze ukrył i zataił w trakcie sprzedaży ,po wyjechaniu z salonu 5ty bieg nie trzymał i elektronika wysiadała efektem była wymiana skrzyni biegów i wymiana modułu BSI główny panel elektroniki w tym aucie oczywiście na mój koszt ,poza tym do wymiany poduchy pod silnikiem i linka sprzęgła pękła w drodze . Reasumując auto mocno oszukane sprzedawca jest pospolitym OSZUSTEM ! sprzedaje auta trefne ,ja się dałem oszukać poniosłem koszty napraw i dalej mam o wątpliwej sprawności technicznej auto ,ALE dla przestrogi dla innych osób chcących kupić auto u w/w komisie Igor w Piekarach będę w każdej wolnej chwili wklejał informacje aby ostrzec ludzi przed oszustem i naciągaczem z komisu Igor A dla Pana z komisu info, zła karma powraca pamiętaj o tym drogi Panie niepowodzenia życzę
Andrzej Marchliński