.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Andrzej Stawiński

Opinie 1

Opinie

13 lutego 2025

Polecam drukarnię. Ekspresowo wydrukowali naklejki których pilnie potrzebowałem w związku z wyjazdem. Bardzo dziękuję. Co prawda za ekspres musiałem trochę dopłacić, ale nie marudzę, to była wyjątkowo pilna sytuacja. Z pewnością wrócę również z mniej naglącymi tematami.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie