Profil użytkownika Andrzej Stawiński
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Studio Wielkiego Formatu - drukarnia wielkoformatowa, naklejki, rollupy, oklejanie witryn sklepowych, Kraków
13 lutego 2025
Polecam drukarnię. Ekspresowo wydrukowali naklejki których pilnie potrzebowałem w związku z wyjazdem. Bardzo dziękuję. Co prawda za ekspres musiałem trochę dopłacić, ale nie marudzę, to była wyjątkowo pilna sytuacja. Z pewnością wrócę również z mniej naglącymi tematami.