.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Andrzej

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Byliśmy tam! Pływaliśmy Nautiką 830, świetna łódeczka motorowa. Wygodna, duża. Naprawdę porządni ludzie, kompetentni, znają się na swojej robocie. Na pewno wrócimy na Mazury do nich na czarter.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie