Profil użytkownika Andrzej
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Wypożyczalnia Mazury - czarter jachtów motorowych, Ogonki
opublikowano ponad 6 lata temu
Byliśmy tam! Pływaliśmy Nautiką 830, świetna łódeczka motorowa. Wygodna, duża. Naprawdę porządni ludzie, kompetentni, znają się na swojej robocie. Na pewno wrócimy na Mazury do nich na czarter.