.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Aneta Misiura

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Póki co kupiłam u Puszmana tylko prześliczna pufę luna, ale wrócę po więcej po remoncie salonu :) obsługa bardzo miła, pufa super, wszystko według ustaleń i na czas - jako klientka polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie