Profil użytkownika Aneta Misiura
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych, Syców
opublikowano ponad 5 lata temu
Póki co kupiłam u Puszmana tylko prześliczna pufę luna, ale wrócę po więcej po remoncie salonu :) obsługa bardzo miła, pufa super, wszystko według ustaleń i na czas - jako klientka polecam
Aneta Misiura