Profil użytkownika Aneta05
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Vizago - Klinika Plastyki Powiek i Medycyny Estetycznej, Gdańsk
opublikowano ponad 4 lata temu
Od dzieciństwa miałam dziwną zmianę skórną na policzku, w ostatnie wakacje zaczęła się nieco rozlewać. Po konsultacji u dermatologa zdecydowałam się na wycięcie. Dermatolog polecił mi Vizago, i to była super decyzja, po zmianie nie ma śladu, a skóra wygląda bardzo naturalnie.
Aneta05