.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Angelika Hulińska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Zaczęło się od dwóch kotków prawie 3lata temu. Od początku zajmują się nimi osoby z tego właśnie gabinetu weterynaryjnego. Mają profesjonalną wiedzę ale też niespotykane podejście do wszystkich zwierzaków. Po każdej wizycie czuć że zajął się nimi ktoś z powołania, a nie z zawodu. Widać że kochają zwierzęta. One przy nich są spokojne i też mniej się stresują 😉 Od prawie roku moja gromadka wzrosła do 6 kotków - taki koci harem. I nie wyobrażam sobie, że ktoś inny zajmuje się nimi. Nawet po przeprowadzeniu do innej miejscowości i tak jeżdżę do nich, bo wg mnie najlepiej zajmą się naszymi zwierzakami. Jeśli chodzi o koszty, to wcale nie są wielkie -a poza tym na zdrowiu nie wolno oszczędzać. Jako że mamy gromadkę, to możemy również liczyć na rabaciki, od tak po prostu - za miłość do zwierzaków 😉 z całego serca polecam Gabinet Psy & Koty, bo nigdzie nie zajmą się Twoim zwierzakiem tak, jak właśnie tam 😉
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie