Profil użytkownika Ania M.
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Rachunkowa "eMKa" Katarzyna Malinowska, Rogierówko
opublikowano ponad 13 lata temu
Praca z kancelarią eMKa to komfort i pewność, że wszelkie kwestie księgowe, finansowe, etc są prowadzone z należytą starannością. Kompleksowa obsługa jest naprawdę rzetelna, a także terminowa. Obsługa miła i profesjonalna. Szczerze polecam tę firmę.
GW
Przyjemna współpraca, bezkonfliktowa, obiecująca. Firma wywiązuje się z umów, dba o sprawy klientów, wszystko w wyznaczonym czasie. Zaufanie, jakie okazałem firmie - procentuje. Godni polecania każdemu i wszedzie.