Profil użytkownika Anka Tanka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat MARGAJ - Pielęgnacja i wycinka drzew/Usługi ogrodnicze, Gdańsk
opublikowano ponad 3 lata temu
Serdecznie polecam Firmę Margaj - prace zostały wykonane profesjonalnie i solidnie, jestem bardzo zadowolona i będę nadal korzystała z ich usług - prace dotyczyły wycinki drzew, przycięcia drzew od góry i pielęgnacji (pozbycie się między innymi suchych i połamanych gałęzi itp.) przycinane były również tuje z wysokości - serdecznie polecam z czystym sumieniem :)