Profil użytkownika Anna Bała
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Czarny Tadeusz. Masaż Klasyczny Kręgosłupa, Kręgarstwo, Przeworsk
opublikowano ponad 7 lata temu
Dzień dobry. Na początku chciałem bardzo podziękować Panu Tadeuszowi za pomoc. Od ponad miesiąca czasu cierpiałem bardzo z powodu okropnie natarczywego bólu kręgosłupa w okolicy lędźwiowej. Ból był bardzo dokuczliwy, ostry, trwał ciągle, nie pozwalał na wykonanie czynności życiowych. Na nic się zdało leżenie na twardym podłożu, różne smarowania wieloma maściami, kremami itp. Ból nie ustępował ani w dzień ani nocą z czego wynikały również moje problemy ze snem i późniejsze zmęczenie w dzień. Znajomy powiedział mi że również miał podobne problemy z kręgosłupem i udało mu się z tym uporać. Poradził mi wizytę u masażysty-kręgarza specjalisty w tej dziedzinie i tak trafiłem do Pana Tadeusza Czarnego. Już po pierwszej wizycie u Pana Tadeusza poczułem ogromną ulgę i czułem się jak nowo narodzony, po prostu jakbym miał z powrotem 20 lat :). Mogłem wreszcie usiąść bez bólu a także przespać spokojnie całą noc. Skorzystałem jeszcze kilka razy z tych zabiegów gdyż okazało się że są zniekształcone kręgi szyjne i piersiowe dodatkowo. Po każdym z zabiegów czułem się coraz lepiej. Pan Tadeusz udzielił mi wielu porad oraz licznych wskazówek odnośnie ćwiczeń gimnastycznych przy tego rodzaju dolegliwościach jak moje. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu Tadeuszowi. Nie wiem jak długo jeszcze trwały by moje cierpienia gdyby nie Jego pomoc. Od tamtego czasu zawsze polecam Pana Tadeusza każdemu cierpiącemu na dolegliwości związane z kręgosłupem. Pozdrawiam serdecznie, wdzięczny pacjent Maciek Morsztyn.
Anna Bała