.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Anna Bojanek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Ta firma to oszuści. W dzień wyjazdu, w zasadzie w tym czasie, w którym mieli mnie i moją koleżankę zabrać z domu zadzwoniła Pani i powiedziała że zepsuła się skrzynia biegów w busie i że wyjazd prawdopodobnie się dziś nie odbędzie. Zapewniała że jeśli busa dziś nie naprawią to będziemy miały pierwszeństwo przejazdu na dzień jutrzejszy( nie wiem jak skoro ludzie też rezerwowali miejsca na wyjazd). Miała dać znać w przeciągu godziny czy bus zostanie dziś naprawiony czy przejazd odbędzie się jutro. Nie dała znać w ogóle. Totalna olewka. Z tego co czytałam komentarze już pojawiała się ta sama wymówka z popsutą skrzynią biegów. Nie polecam, szkoda nerwów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie