Profil użytkownika Anna Bojanek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 5 lata temu
Ta firma to oszuści. W dzień wyjazdu, w zasadzie w tym czasie, w którym mieli mnie i moją koleżankę zabrać z domu zadzwoniła Pani i powiedziała że zepsuła się skrzynia biegów w busie i że wyjazd prawdopodobnie się dziś nie odbędzie. Zapewniała że jeśli busa dziś nie naprawią to będziemy miały pierwszeństwo przejazdu na dzień jutrzejszy( nie wiem jak skoro ludzie też rezerwowali miejsca na wyjazd). Miała dać znać w przeciągu godziny czy bus zostanie dziś naprawiony czy przejazd odbędzie się jutro. Nie dała znać w ogóle. Totalna olewka. Z tego co czytałam komentarze już pojawiała się ta sama wymówka z popsutą skrzynią biegów. Nie polecam, szkoda nerwów.
Anna Bojanek