Profil użytkownika Anna Kasprzak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Najlepszy przewoźnik door to door! Wszystko zgodnie z ustaleniami, bardzo pomocna Pani dyspozytorka. Będę polecać znajomym.
Anna Kasprzak