Profil użytkownika Anna T
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pastuch Zdzisław. Przewozy krajowe i zagraniczne, Gryfów Śląski
opublikowano ponad 13 lata temu
Pierwszy raz skorzystałam z usług tej firmy i niestety ostatni, Panie w biurze niekompetentne, po trzykrotnej rozmowie telefonicznej pomyliła adres - o mały włos bym nie pojechała, przez przypadek kierowca mnie zobaczył. Pojazd niesprawny wchodzenie do busa odbywało się przez drzwi kierowcy - cyrk na kółkach, do tego bus był odpalany na pych :))) pierwszy raz coś takiego widziałam a jeżdżę już 10 lat, zastanawiam się jak ta firma o tak niskiej jakości usług może funkcjonować, pojazd był niebezpieczny i przy pierwszej kontroli kierowca stracił by dowód rejestracyjny busa. Polecam dla osób lubiących przygody i o silnych nerwach.