.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Anonymus23890

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Totalna kompromitacja firmy!!!! Kupiłem kilka dni temu alternator do Forda, cena 250zł. Powiedzieli,że z auta,które miało mały przebieg. Jak zawiozłem na warsztat, elektryk za głowę się złapał.Złom totalny!Skończyło sie na naprawie mojego za te same pieniądze.Oczywiście już niestety zwrócić mi nie umożliwiono.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nie jest to prawda. Zawsze przyjmujemy zwroty. Jednakże zawsze umawiamy się z klientem na określony czas zwrotu. Minimum na 2 tygodnie. Często na 1 miesiąc. Jeżeli termin jest przekroczony wtedy jest problem.

opublikowano ponad 11 lata temu

Najgorsza firma,ceny z kosmosu,oczywiście w odsprzedaży części.Brak jakichkolwiek pokwitowań zakupu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie