Profil użytkownika Anonymus23890
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Desal s.c. Zakład Złomowania Pojazdów Dariusz Borowiec Janusz Bystrowski, Wojnicz
opublikowano ponad 11 lata temu
Totalna kompromitacja firmy!!!! Kupiłem kilka dni temu alternator do Forda, cena 250zł. Powiedzieli,że z auta,które miało mały przebieg. Jak zawiozłem na warsztat, elektryk za głowę się złapał.Złom totalny!Skończyło sie na naprawie mojego za te same pieniądze.Oczywiście już niestety zwrócić mi nie umożliwiono.
Opinia na temat Desal s.c. Zakład Złomowania Pojazdów Dariusz Borowiec Janusz Bystrowski, Tarnów
opublikowano ponad 11 lata temu
Najgorsza firma,ceny z kosmosu,oczywiście w odsprzedaży części.Brak jakichkolwiek pokwitowań zakupu.
Nie jest to prawda. Zawsze przyjmujemy zwroty. Jednakże zawsze umawiamy się z klientem na określony czas zwrotu. Minimum na 2 tygodnie. Często na 1 miesiąc. Jeżeli termin jest przekroczony wtedy jest problem.