Profil użytkownika Anonymus24054
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gronowski Andrzej, Lek. Stomatolog. Spec. Chirurgii Szczękowej. Gabinet, Toruń
opublikowano ponad 10 lata temu
Doktor wyrywał mi dolną ósemkę wczoraj, więc piszę na świeżo. Sam zabieg był średnio przyjemny, ale rozumiem, że mój przypadek do najłatwiejszych nie należał (ukruszona korona, ząb próchniczy, ząb tzw. leżący). Za to zupełnie nie rozumiem, jak można po wszystkim odesłać pacjenta bez informacji o możliwych powikłaniach typu szczękościsk, suchy zębodół i bez antybiotyku na wszelki wypadek. O przeciwbólowych tabletkach już nie wspomnę. Na prośbę o zwolnienie lekarskie doktor nieomal mnie wyśmiał, a potem nawet skomentował z kolejnym pacjentem, jak już wyszłam z gabinetu. Ekstrakcja ósemki nie jest wskazaniem do zwolnienia, jego zdaniem. Nie przespałam nocy, bo miałam ciągły ślinotok, przełykanie śliny powodowało ból gardła, bo opuchłam od środka, dostałam szczękościsku, zębodół ćmi i pulsuje. Rano poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam zwolnienie na 5 dni i antybiotyk Clindamycin oraz poradę, ze jeśli szczękościsk nie odpuści to jechać na laryngologię do szpitala. Pana G. poradziła mi koleżanka, więc uznałam, że skoro sprawdzony, to nie ma się czego bać. Stało się jednak inaczej. Mam jeszcze drugą ósemkę do wyrwania, ale do pana G. na pewno już się nie udam.