.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika B.Niezadowolony

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Lekcjoważące podejście do klienta, półtora miesiąca i brak realizacji zamówienia, po wielu telefonach z mojej strony ( w 90% nieodbieranych ), w końcu po nastraszeniu policją zwrócili pieniądze ( jedyny plus firmy ). Naprawde nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie