Profil użytkownika B.Niezadowolony
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Vdent. Centrum Zaopatrzenia Stomatologii i Medycyny, Łódź
opublikowano ponad 14 lata temu
Lekcjoważące podejście do klienta, półtora miesiąca i brak realizacji zamówienia, po wielu telefonach z mojej strony ( w 90% nieodbieranych ), w końcu po nastraszeniu policją zwrócili pieniądze ( jedyny plus firmy ). Naprawde nie polecam.