Profil użytkownika B.P
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Europa-Service Zakład Blacharski Emilian Zapotoczny, Świętochłowice
opublikowano ponad 13 lata temu
Nie polecam!! Naprawa u tego faceta zaczyna lawinę innych napraw. Po wizycie u niego (walnięty był zderzak, reflektor i chłodnica) zaczęły się problemy z silnikiem, klapą z bagażnika (!!) i kilkoma innymi elementami. Przy naprawie tylnego spryskiwacza co prawda auto umył ale spryskiwacz dalej nie działał. Najdroższa myjnia w moim życiu za 80 zł. Porażka! Nie polecam chyba, że ktoś chce się pozbyć teściowej czy kogoś to niech auto tej osoby da do naprawy właśnie temu panu!