.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika B.P

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Europa-Service Zakład Blacharski Emilian Zapotoczny, Świętochłowice

opublikowano ponad 13 lata temu

Nie polecam!! Naprawa u tego faceta zaczyna lawinę innych napraw. Po wizycie u niego (walnięty był zderzak, reflektor i chłodnica) zaczęły się problemy z silnikiem, klapą z bagażnika (!!) i kilkoma innymi elementami. Przy naprawie tylnego spryskiwacza co prawda auto umył ale spryskiwacz dalej nie działał. Najdroższa myjnia w moim życiu za 80 zł. Porażka! Nie polecam chyba, że ktoś chce się pozbyć teściowej czy kogoś to niech auto tej osoby da do naprawy właśnie temu panu!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie