.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika b

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Ocena 1.0 Katastrofa - dzwonisz pytasz o zabieg sterylizacji mówi ze 300 zł , po czym po zabiegu odbierasz suczkę i wyskakuje z ceną 700 zł !!!po prostu naciągacz. Skąd ta cena? a no tłumaczy , ze ja pytałam o zabieg sterylizacji a nie o uśpienie lekarstwa itp. To ja mam to wiedzieć ? Po to dzwonię i pytam żeby mi powiedział całkowitą kwotę, aha dodatkowo robi badanie krwi o czym nie informuje ze jest płatne - cena? 200zl, gdzie u innego weterynarza kosztuje 58zł.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie