Profil użytkownika Bant
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ideon Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jacek Wilczyński, Bochnia
opublikowano ponad 14 lata temu
Jak dla mnie takie firmy powinny zniknac z rynku.Zamowilem w ideon drzwi wejsciowe wraz z montazem na dzien 6/8/12,(pieniadze zaplacilem z gory,,,,,,wiem nierozsadne),po 4 tygodniach zwloki zaczalem sie kontaktowac z adninistracja,jak to zwykle bywa w takich przypadkach,telefon odbiera osoba nic nie wiedzaca ("nie wiem ,daj mi godzine").Po 2 godzinach tel.odbiera osoba konpetentna ("czwartek albo piatek, zadzwonie do pana jutro").Cierpliwosc jest cnota, niestety ja stracilem ja, postanowilem zadzwonic....i dzwonilem i dzwonilem..........W sumie w ciagu roku dokonalem zamowien na ponad 22000zl ,jak widac super dbaja o klienta......Moral....NIGDY ,PRZENIGDY nie plac z gory ..ps. maja super ekipe monterska 11/9/2012 Janusz Bant