Profil użytkownika Barbara G
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom
opublikowano ponad 2 lata temu
moja ocena to 5/5
1.nie bez powodu mają same bardzo dobre opinie
2.bardzo miła odbsługa
3.ceny dla zwykłego Kowalskiego
4.ogromny wybór opraw na miejscu
5.okulary odebrałam na następny dzień wiec ekspresowo
Wolks
Czy ceny takie niskie................polemizował bym. :(