.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Barbara G

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom

opublikowano ponad 2 lata temu

moja ocena to 5/5 1.nie bez powodu mają same bardzo dobre opinie 2.bardzo miła odbsługa 3.ceny dla zwykłego Kowalskiego 4.ogromny wybór opraw na miejscu 5.okulary odebrałam na następny dzień wiec ekspresowo
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy ceny takie niskie................polemizował bym. :(