.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Bardzo zadowolona pa

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Do Pana Doktora Sobańca trafiłam ze złamaną szóstką, kierując się dobrymi opiniami. Po tym zdecydowałam się na wyleczenie pozostałych zębów właśnie tutaj i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, wyposażenie jest nowoczesne, a Pan Doktor udziela odpowiedzi na każde pytanie oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Leczenie jest dokładne i skuteczne. Gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie