Profil użytkownika Bardzo zadowolona pa
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stomatologia Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum, Białystok
opublikowano ponad 5 lata temu
Do Pana Doktora Sobańca trafiłam ze złamaną szóstką, kierując się dobrymi opiniami. Po tym zdecydowałam się na wyleczenie pozostałych zębów właśnie tutaj i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, wyposażenie jest nowoczesne, a Pan Doktor udziela odpowiedzi na każde pytanie oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Leczenie jest dokładne i skuteczne. Gorąco polecam.