.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Basia

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Studio Stylizacji 63, Poznań

opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona!! Obsługa rewelacja. Naprawdę znają się na fryzjerstwie. Indywidualne podejście do klienta i super, że można płacić kartą. Można im zaufać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie