Profil użytkownika Basia
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Studio Stylizacji 63, Poznań
opublikowano ponad 5 lata temu
Jestem bardzo zadowolona!!
Obsługa rewelacja.
Naprawdę znają się na fryzjerstwie.
Indywidualne podejście do klienta i super, że można płacić kartą.
Można im zaufać.