Profil użytkownika Beata Sobocińska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Foto-Buzek-Garzyński. Zakład fotograficzny, Kraków
opublikowano ponad 8 lata temu
Fantastyczny zakład fotograficzny. Współpracuję z nim od....zawsze kiedy pamiętam:) Perfekcyjna, profesjonalna, urocza obsługa. Wyśmienite zdjęcia wszelkich typów: rodzinne, portrety, artystyczne, pamiątkowe, wakacyjne etc. Piękne wykonanie, ze szczególną pieczołowitością i artyzmem. Dodatkowym atrybutem jest czas, który Panowie szczególnie cenią i potrafią zdziałać cuda wykonując prace "na wczoraj". Polecam gorąco.
Beata Sobocińska