.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Beata Sobocińska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Fantastyczny zakład fotograficzny. Współpracuję z nim od....zawsze kiedy pamiętam:) Perfekcyjna, profesjonalna, urocza obsługa. Wyśmienite zdjęcia wszelkich typów: rodzinne, portrety, artystyczne, pamiątkowe, wakacyjne etc. Piękne wykonanie, ze szczególną pieczołowitością i artyzmem. Dodatkowym atrybutem jest czas, który Panowie szczególnie cenią i potrafią zdziałać cuda wykonując prace "na wczoraj". Polecam gorąco.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie