Profil użytkownika Beata Szydłowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny "na Zielonym Wzgórzu", Bezrzecze
opublikowano ponad 4 lata temu
Do gabinetu trafiliśmy z suczką lat 13 diagnoza ropomacicze. W poprzednim gabinecie diagnoza plus informacja o raku i pozostawienie z decyzją operacja z marnymi szansami na przeżycie czy eutanazja. Opinia kolejnego weterynarza tego samego dnia to 5% szans na przeżycie. Dzięki uprzejmości pani Ania mimo wolnego dnia przyjęła nas z suczką i bez żadnych wątpliwości kolejnego dnia zoperowała Bastę. Suczka oczywiście przeżyła i już kolejnego dnia zaczęła odzyskiwać sprawność a po niecałym tygodniu już biegała. Ponadto rak sutka nie potwierdził się zarówno w badaniu jak i podczas operacji. Pomijam aspekt cenowy: gabinet weterynaryjny nr 1 - 2000-2500zł za operację która jak twierdzili i tak ma marne szanse na powodzenie ( sugerowanie eutanazji) i rzeczywiste koszty poniesione u Pani Ani ok. 750zł. Bardzo dziękujemy za wielkie serce, profesjonalizm i opiekę nad naszą suczką.