.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika białyy12

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Uwielbiam jasne i białe meble, więc naturalną rzeczą jest, że wybrałam sofę Modo :D Świetny mebel! Stabilny, wytrzymały, piękny i do tego nieziemsko wygodny!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie