Profil użytkownika białyy12
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych, Syców
opublikowano ponad 5 lata temu
Uwielbiam jasne i białe meble, więc naturalną rzeczą jest, że wybrałam sofę Modo :D Świetny mebel! Stabilny, wytrzymały, piękny i do tego nieziemsko wygodny!