Profil użytkownika Bielsko
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Fenix. Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe. Kotyński G., Mysłowice
opublikowano ponad 14 lata temu
Pracowałem w firmie Fenix Kotyński Grzegorz firma z Katowic , ul . Barbary 21 pracodawca nie zapłacił mi wypłaty jak również innym pracownikom także,będę dochodził swoich praw w sądzie
Grzegorz Kotyński firma budowlana Fenix, pracodawca oszukuje pracowników , nie wypłaca wypłat!!! Przestrzegam wszystkich którzy zamierzają zacząć prace w tej firmie, OSZUST