.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Bielsko

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Pracowałem w firmie Fenix Kotyński Grzegorz firma z Katowic , ul . Barbary 21 pracodawca nie zapłacił mi wypłaty jak również innym pracownikom także,będę dochodził swoich praw w sądzie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Grzegorz Kotyński firma budowlana Fenix, pracodawca oszukuje pracowników , nie wypłaca wypłat!!! Przestrzegam wszystkich którzy zamierzają zacząć prace w tej firmie, OSZUST

Także zostałem oszukany przez nijakiego Grzegorza Kotyńskiego. Nie otrzymałem należnych mi pieniędzy za miesiąc maj a już jest koniec czerwca. To skandal