.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Boguslaw Bindas

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

Mieszkam za granica. Wypozyczylem samochod na 24h zeby objechac cmetarze wokol warszawy, samochod byl ok, zadnych problemow. Zwrocilem samochod przy odbiorze nie bylo zadnych uwag co do stanu pojazdu, czekalem kilka dni na zwrot kaucji, w koncu zaczalem mailowac, nie odpowiadali, jak zaczeli odpowiadac po jakims czasie straszyli mnie ze zglosza jakas cala liste uszkodzen na policje i jeszcze gdzies i bede mial sprawe i beda sie domagali duzego odszkodowania. Oczywiscie to bylo zwykle oszustwo, zadnych uszkodzen nie bylo przy oddawaniu pojazdu, wiedzieli ze mieszkam za granica i nie bede sie z nimi ganial z zagranicy o kilkaset zlotych. Wyszlo ze za dzien jazdy zaplacilem kilkaset zlotych. Depozyt po prostu mi ukradli. Trzymalbym sie z daleka od tak dzialajacej firmy. Bardzo odradzam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie