Profil użytkownika Bolek lolek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat JR SERWIS Lakiernictwo-Blacharstwo-Mechanika Pojazdowa, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Bardzo fachowa obsługa, byłem tam 2 razy i jestem bardzo zadowolony .Za pierwszym razem naprawy lakiernicze drzwi w moim Fiacie Tipo, za drugim razem naprawy lakiernicze zderzaka i błotnika świetnie wykonane. Bardzo dobrze dobrany kolor . Naprawa wykonana w umówionym wcześniej terminie, cena zgodna z wcześniej uzgodnioną wyceną naprawy. Samochód po naprawie umyty i nawoskowany. Bardzo dobra komunikacja z klientem. Solidna firma godna polecenia.
Pozdrawiam Klient Maciej