.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Bolek lolek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo fachowa obsługa, byłem tam 2 razy i jestem bardzo zadowolony .Za pierwszym razem naprawy lakiernicze drzwi w moim Fiacie Tipo, za drugim razem naprawy lakiernicze zderzaka i błotnika świetnie wykonane. Bardzo dobrze dobrany kolor . Naprawa wykonana w umówionym wcześniej terminie, cena zgodna z wcześniej uzgodnioną wyceną naprawy. Samochód po naprawie umyty i nawoskowany. Bardzo dobra komunikacja z klientem. Solidna firma godna polecenia. Pozdrawiam Klient Maciej
Zgłoś nadużycie