.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Brees Vargas

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Busy wygodne Mercedesy i Mastery Renault Jechałem z nimi 2 lata temu to mieli 9 aut , teraz ponad 15 dzięki czemu trasy są szybsze i jestem w domu szybciej. Jedyny mały minus że interneet jest u kierowcy i trzeba go pytać zeby udostępnił ale teraz każdy ma dużo neta w swoim fonie Najważniejsze że są te busy wygodne i duże bo kiedyś jechałem w innej firmie małym busem i dramat Bus z Warszawy do Holandii tylko z nimi, obsługują chyba każde miasto w Holandii
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie