Profil użytkownika Brees Vargas
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Busy wygodne Mercedesy i Mastery Renault
Jechałem z nimi 2 lata temu to mieli 9 aut , teraz ponad 15 dzięki czemu trasy są szybsze i jestem w domu szybciej. Jedyny mały minus że interneet jest u kierowcy i trzeba go pytać zeby udostępnił ale teraz każdy ma dużo neta w swoim fonie
Najważniejsze że są te busy wygodne i duże bo kiedyś jechałem w innej firmie małym busem i dramat
Bus z Warszawy do Holandii tylko z nimi, obsługują chyba każde miasto w Holandii