.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Bronisław Piłat

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Przedsiębiorstwo Świętokrzyskie sp.j., Ostrowiec Świętokrzyski

opublikowano ponad 13 lata temu

Beznadziejne miejsce, beznadziejni ludzie. W czwartek pojechalem osobiscie kupic troche desek. W biurze skierowano mnie do jakiegos kolesia z ktorym umowilem sie na sobote rano po odbior towaru. W sobote rano pracownicy skierowali mnie do jakiegos wąsatego pajaca na wozku widłowym, ktory ledwo przychamowal i stwierdzil ze zadnych desek nie ma i w sobote tartak jest nieczynny. Stracilem pieniadze na transport, czas, czekając od czwartku do soboty na darmo, oraz nerwy w sobotni poranek. Ta firma to totalna porazka, szczerze odradzam jakikolwiek kontakt .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie