Profil użytkownika Bronisław Piłat
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przedsiębiorstwo Świętokrzyskie sp.j., Ostrowiec Świętokrzyski
opublikowano ponad 13 lata temu
Beznadziejne miejsce, beznadziejni ludzie. W czwartek pojechalem osobiscie kupic troche desek. W biurze skierowano mnie do jakiegos kolesia z ktorym umowilem sie na sobote rano po odbior towaru. W sobote rano pracownicy skierowali mnie do jakiegos wąsatego pajaca na wozku widłowym, ktory ledwo przychamowal i stwierdzil ze zadnych desek nie ma i w sobote tartak jest nieczynny. Stracilem pieniadze na transport, czas, czekając od czwartku do soboty na darmo, oraz nerwy w sobotni poranek. Ta firma to totalna porazka, szczerze odradzam jakikolwiek kontakt .