Profil użytkownika Buc Eden
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pizzeria Andreo Andrzej Kardaś, Murzasichle
opublikowano ponad 4 lata temu
Kierowca nie umie jeździć, wyjezdza na drogę w zimę, a po zwróceniu uwagi twierdzi, że to moja wina że się "wystraszylem". Jak się czegoś nie umie - tak jak kierowca, jeździć, to się tego nie robi. Kierownik powinien się zainteresować młodymi kierowcami."
Buc Eden