Profil użytkownika Bulkowski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Foto Bajka, Grudziądz
opublikowano ponad 15 lata temu
Zakład nie umie odczytać zdjęć z Kart pamięci - żenada.Na drugi dzień dowiaduję się ,że karta nieczytelna. ha,ha dobre.Karta ma dopiero trzy miesiące, jest sprawna na 100% i ma gwarancję na 10lat.Dzisiaj spróbuję z drugą kartą, która ma miesiąc i gwarancję wieczystą i jest sprawna na 1000%.
Jac
To jest nic ! Ja tam odebrałem wywołaną klisze zawiniętą w papier toaletowy ( tymczasowe opakowanie zastępcze)...