.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Bulkowski

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Foto Bajka, Grudziądz

opublikowano ponad 15 lata temu

Zakład nie umie odczytać zdjęć z Kart pamięci - żenada.Na drugi dzień dowiaduję się ,że karta nieczytelna. ha,ha dobre.Karta ma dopiero trzy miesiące, jest sprawna na 100% i ma gwarancję na 10lat.Dzisiaj spróbuję z drugą kartą, która ma miesiąc i gwarancję wieczystą i jest sprawna na 1000%.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

To jest nic ! Ja tam odebrałem wywołaną klisze zawiniętą w papier toaletowy ( tymczasowe opakowanie zastępcze)...

ty gościu weź tak się może nie sap co??to że ci karta nie działa to nie jest ich wina....zainwestuj w nową lepiej a nie chodzisz i się do profesjonalistów sapiesz...

Jac...ty weź może przestań się tu żalić...to jest bardzo dobry i tani zakład a jak ci coś w nim nie pasuje to sobie zmień zakład albo wcale nie wywołuj ani zdjęć ani filmów....skargi i uwagi proszę do mnie

To prawda ! Kase trzepią na maxa z ludków i ściemniają że są najtańsi !