.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Czarek14

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Ja również polecam ten salon optyczny. Zamówiłem u nich okulary i były do odebrania w wcześniej ustalonym terminie. Są więc punktualni i rzeczowi. Obsługa potrafi pomóc w doborze oprawek, a co najważniejsze- szkieł. Salon pracuje na najwyższej jakości produktach. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie