Profil użytkownika Czernij
| Opinie | 1 |
Opinie
opublikowano ponad 15 lata temu
co wy ludzie za głupoty piszecie,oczerniać każdy może.Też raz zdarzyło mi się nie miłe zdarzenie podczas podróży i do dzisiaj nie mam rekompensaty,za poniesioną strate,ale to są tylko ludzie,zawsze znajdzie się jakiś negatyw.Jeżdżę z nimi od 3lat prawie wszyscy chłopaki są naprawdę super .Z pozdrowieniami stała klientka.
Przez kilka lat byłam ich klientką aż do wczoraj! Zawiodłam się na nich kompletnie! Do tej pory też nie dałam złego słowa na nich powiedzieć, ale wczoraj przeszli wszelkie granice uczciwości! Uważam ich teraz za bandę totalnych materialistów dbających tylko o tyłek szefa. Nie ważne jak klient dojedzie do domu czy do pracy ważne, że dał już kasę! Szok jaki wczoraj przeżyłam zmieniły diametralnie moją opinię! Już w nimi nie pojadę nigdy i każdemu znajomemu będę odradzać tę firmę. Jeśli ta firma nie chce zadbać o klienta, zadba ktoś inny, jest naprawdę dużo przewoźników chętnych. Panie szefie! My klienci jesteśmy waszym środkiem utrzymania i niech to do pana w końcu dotrze!
ty kobieto opanuj szok firma pozadna na ktorej zawsze mozna polegac Kolega i rowniez byly kierowca Gazalez