.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Czernij

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Pastuch Zdzisław. Przewozy krajowe i zagraniczne, Gryfów Śląski

opublikowano ponad 15 lata temu

12.06.2011 podałam firmą Pas trans(Pastuch Zdzisław) paczkę do polski,za którą musiałam zapłacić 25euro bo tyle kosztuje przesyłka,i owszem paczka dotarła do odbiorcy,ale rozerwana a jej zawartość zmniejszyła się i to bardzo.Rozmowa z właścicielem firmy nie przyniosła żadnych rezultatów,ponieważ to mnie obarczono winą za rozwaloną paczke.To co zostało z niej wyjęte(a raczej ukradzione)kosztowało mnie prawie 100euro plus opłata za przesyłkę 25euro to wychodzi ładna sumka.Właściciel firmy po rozmowie ze mną stwierdził że przesadzam,tylko że ja posiadam kartkę na której mam spisane co było w paczce(zawsze spisuje co wkładam do paczki)Krótko mówiąc firma ma to gdzieś najważniejsze że przesyłka była zapłacona a co się z nią stało to już nikogo nie obchodzi.Na pewno nikomu tej firmy przewozowej nikomu nie polecę w ręcz przeciwnie.Z całym szacunkiem była klijentka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ty kobieto opanuj szok firma pozadna na ktorej zawsze mozna polegac Kolega i rowniez byly kierowca Gazalez

co wy ludzie za głupoty piszecie,oczerniać każdy może.Też raz zdarzyło mi się nie miłe zdarzenie podczas podróży i do dzisiaj nie mam rekompensaty,za poniesioną strate,ale to są tylko ludzie,zawsze znajdzie się jakiś negatyw.Jeżdżę z nimi od 3lat prawie wszyscy chłopaki są naprawdę super .Z pozdrowieniami stała klientka.

Przez kilka lat byłam ich klientką aż do wczoraj! Zawiodłam się na nich kompletnie! Do tej pory też nie dałam złego słowa na nich powiedzieć, ale wczoraj przeszli wszelkie granice uczciwości! Uważam ich teraz za bandę totalnych materialistów dbających tylko o tyłek szefa. Nie ważne jak klient dojedzie do domu czy do pracy ważne, że dał już kasę! Szok jaki wczoraj przeżyłam zmieniły diametralnie moją opinię! Już w nimi nie pojadę nigdy i każdemu znajomemu będę odradzać tę firmę. Jeśli ta firma nie chce zadbać o klienta, zadba ktoś inny, jest naprawdę dużo przewoźników chętnych. Panie szefie! My klienci jesteśmy waszym środkiem utrzymania i niech to do pana w końcu dotrze!