Profil użytkownika D T
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat ZOLTAN - naprawa regeneracja turbosprężarek, regeneracja serwis turbo, Białystok
opublikowano ponad 3 lata temu
Firma wymusza na swoich kontrahentach rezygnację z przysługujących im praw. Nie zna polskiego prawa gospodarczego. Omijać radzimy z daleka.
Opinia na temat AUTO IMPO-CZĘŚCI Krzysztof Firka, Kraków
opublikowano ponad 3 lata temu
Krzysztof Firka - Człowiek bardzo chamski i nieetyczny. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy części. Żąda od kontrahenta elementów składowych zamówienia nowego urządzenia za które nie zakupił i za które nie zapłacił. Sprzedaje na Allegro części pochodzące z niejasnych źródeł. Omijaj z daleka tego handlarza jeśli chcesz uniknąć problemów.