.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika D T

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Firma wymusza na swoich kontrahentach rezygnację z przysługujących im praw. Nie zna polskiego prawa gospodarczego. Omijać radzimy z daleka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat AUTO IMPO-CZĘŚCI Krzysztof Firka, Kraków

opublikowano ponad 3 lata temu

Krzysztof Firka - Człowiek bardzo chamski i nieetyczny. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy części. Żąda od kontrahenta elementów składowych zamówienia nowego urządzenia za które nie zakupił i za które nie zapłacił. Sprzedaje na Allegro części pochodzące z niejasnych źródeł. Omijaj z daleka tego handlarza jeśli chcesz uniknąć problemów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie